KONST / Litografier / Färglitografi 12396134
nr 1239 6134
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Sydländskt motiv. Signerad, numrerad 225/360. Motivet: 44x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 mars 2019
kl 20:02:23
100 kr
300 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson